مقالات

آشنایی با ویژگی های درب حیاط

آشنایی با ویژگی های درب حیاط
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید

درب حیاطی

آشنایی با ویژگی های درب حیاط, درب حیاطی را می توانید در انواع مختلفی مشاهده نمایید که هر یک از این درب ها ویژگی های منحصر به خود را خواهند داشت.

درب های حیاط باید به گونه ای طراحی شوند که با سایر بخش های حیاط همخوانی داشته باشد.

در حیاط امکان استفاده در هر مرکزی را خواهند داشت و می توانید از آن به عنوان درب حیاط منزل، درب ویلایی و… استفاده نمایید.

این در را می توانید در انواع اندازه های مختلف خریداری نمایید به گونه ای که برخی از این درب ها دارای یک درب و برخی دارای دو درب بازشو هستند.

درب حیاطی را می توانید در انواع طرح و جنس های مختلف مشاهده نمایید که بی شک طراحی درب می تواند تاثیر بسزایی بر زیبایی آن داشته باشد.

درب های حیاط را می توانید در انواع رنگ های مختلف خریداری نمایید و یا رنگ مورد نظر خود را به صورت سفارشی خریداری نمایید.

امنیت نیز باید در درب های حیاط رعایت شود که در این رابطه مسئولین گروه شالوده تمامی استاندارد های ایمنی را رعایت نموده اند و به همین دلیل بهترین درب ها را تحویل خواهید گرفت.

 

جنس و کیفیت

جنس را می توان یکی از مواردی دانست که باید حتما به آن توجه داشته باشید. درب های حیاط را می توانید در انواع جنس های مختلف مشاهده نمایید که هر یک از این جنس ها برای کاربرد های مختلفی در نظر گرفته شده اند.

درب حیاطی چوبی یکی از درب هایی است که می توانید به عنوان درب برای حیاط استفاده نمایید که معمولا این درب ها از چوب ترمود ساخته می شوند چرا که مقاومت این چوب ها نسبت به سایر چوب ها بیشتر خواهد بود.

برخی دیگر از این درب ها به صورت تلفیقی از دو جنس چوب و فلز ساخته شده اند که این درب ها به عنوان درب مدرن حیاط شناخته می شود. برخی دیگر از مدل های درب از جنس فلز می باشد که این درب ها معمولا تشکیل شده از شیشه و فلز خواهند بود و ظرافت در آنها به سادگی مشهود می باشد.

 

ساخت و طراحی

یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید را می توان طراحی دانست که حتما باید طراحی درب به گونه ای بوده باشد که در عین زیبایی ایمنی کامل داشته باشد.

طرح های که بر روی درب حیاط می توانید پیاده نمایید به انواع مختلف دسته بندی می شوند که هر یک از طرح ها برای نوع خاصی از درب ها مناسب خواهد بود و به همین دلیل در انتخاب طرح درب باید به موارد مختلفی دقت نمایید. یکی از مهمترین موارد را می توان رنگ درب دانست که به همین منظور می توانید از چند رنگ استفاده نمایید.

ساخت درب باید به گونه ای باشد که تمامی اندازه ها به صورت کامل رعایت شده و درب بدون هیچگونه مشکلی در محل خود قرار گیرد. صنایع فلزی آهن فراز درب های حیاط و سایر محصولات خود را از بهترین مواد اولیه می سازد و همین مورد سبب شده که محبوبیت بسیاری در میان مردم پیدا کند. درب هایی که توسط ما ساخته می شود تمامی موارد استاندارد را داشته و هیچ ایرادی بر کار آنها وارد نخواهد بود.

آشنایی با ویژگی های درب حیاط

آشنایی با ویژگی های درب حیاط

تقسیم بندی درب فلزی براساس نوع کاربری

درب ورودی آپارتمان
درب ساختمان ویلایی
درب ورودی ساختمان پارکینگ
درب ورودی باغ و ویلا
درب ورودی ساختمان اداری
قیمت و خرید

یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه داشته باشید را می توان قیمت دانست که در این رابطه می توان گفت: قیمت درب حیاطی به موارد مختلفی بستگی خواهد داشت که از جمله مهمترین موارد می توان به اندازه درب اشاره نمود به طوری که با افزایش اندازه طبیعتا وزن درب نیز افزایش خواهد یافت و در نتیجه همین امر سبب افزایش قیمت درب خواهد شد.

و در آخر

امیدواریم از خواندن این مقاله استفاده لازم را برده باشید.

به شما بزرگواران پیشنهاد می دهیم که دیگر وبلاگ های ما را نیز مشاهده بفرمایید.

تماس : 09392397411 – 09135575859

اینستاگرام : mr.felez@

واتساپ : 09135575859

حجره اینترنتی:https://hojrejo.ir/card/mrfelez/

ساعت کاری : 8 الی 21

آدرس : اصفهان ، انتهای خیابان آتیشگاه ،جاده اصفهان به نجف آباد ، ابتدای بلوارالغدیر ، روبروی خیابان قرطمان

مدیریت : سجاد دستوار


تولید درب در اصفهان ، تولید درب حیاط در اصفهان ، فرفورژه در اصفهان ، تولید نرده فرفورژه در اصفهان ، تولید سر در در اصفهان ، تولید پله در اصفهان  ، ساخت درب فرفورژه در اصفهان ، درب آکاردئونی در اصفهان ، چهار چوب آهنی در اصفهان ، سردروازه در اصفهان ، سازه فلزی در اصفهان  ، تولید نرده در اصفهان ، تولید حفاظ در اصفهان ، نصب در فرفورژه در اصفهان ، تولید فرفورژه در اصفهان ، صنایع فلزی مستر فلز ، اجرای نرده و حفاظ فرفورژه در اصفهان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *